Úvodní > O nás > Pomáháme

Pomáháme

2015

Marie Bicková

V roce 2015 byla vydána v rámci projektu Mladí umělci za přispění ASTORIE a.s kniha Půlnoční překvapení autorky Marie Bickové.

Kniha Půlnoční překvapení

ASTORIE a.s. v rámci Českého svazu akrobatického rock and rollu podporuje pár Veronika Kordíková a Roman Laufka z tanečního oddílu Silueta.

Rokenrol je dnes dynamicky se rozvíjejícím sportem a je určen pro všechny věkové kategorie,
od nejmenších až po ty dříve narozené. Akrobatický rokenrol je sport na rozhraní tance, gymnastiky, aerobiku a sportovní akrobacie. Svými výsledky se v posledních letech zařadil mezi nejúspěšnější sporty v ČR.

V dnešní době má akrobatický rokenrol jedenáct soutěžních kategorií, a to: Děti, Žáci, Junior, C, B a nejvyšší kategorii A. Dále pak Dívčí formace junior i senior a Párové formace.

Čeští reprezentanti se pravidelně účastní mistrovství světa, mistrovství Evropy a světových pohárů, a to jak v juniorských, tak i v seniorských kategoriích. Zatančete si rock and roll na www.rokenrol.cz

2014

TV spot ke sponzoringu filmu ŠŤASTNÁ

V roce 2014 byla ASTORIE a.s. generální partnerem filmu Šťastná.

2013

Nadační fond dětské onkologie Krtek

ASTORIE a.s. v letech 2009 až 2013 pomáhala a spolupracovala s Nadačním fondem dětské onkologie.

2012

Podporovali jsme:

2010

Titicaca 2010

Sajdkárová vozíčkářská expedice – Peru Bolivie

2009

Eva Toulová

vystudovala Střední uměleckou školu grafickou v Jihlavě, ilustrovala knihu Století neklidu. V roce 2007 vytvořila největší obraz kreslený pastelkami v ČR. Zajímá se především o literaturu, výtvarné umění a film. V současné době studuje obor režie hraného filmu na FAMU.

V roce 2009 v rámci projektu Mladí umělci za naší podpory vydala knihu VANITAS.

Kde nás najdete

Copyright 2020, Všechna práva vyhrazena