Úvodní > O nás > Projekty

Projekty

Seznam projektů

Sportovní oddíly

Financujeme s vámi váš sportovní oddíl.

Smyslem celého projektu je zajistit vašemu sportovnímu oddílu možnost navyšování zdrojů příjmů.

Formou solidární spolupráce se členy vašeho oddílu je velmi reálné zajistit vám zdroje příjmů, které mohou významnou měrou přispět ke zlepšení vašeho hospodaření. V rámci tohoto projektu bude zástupcům ASTORIE a.s. prostřednictvím vedení oddílu umožněno oslovení jeho členské základny za účelem provedení pojistného auditu. Je třeba také uvést, že i pro ASTORII a.s. je taková spolupráce výhodná, především z pohledu zvýšení obratu, který otvírá další možnosti podpory, a to jak oddílu, tak i jeho členů.  Na projektu spolupracujeme s těmito partnery: Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG; Česká spořitelna – Penzijní společnost, a.s.; Česká spořitelna, a.s.; Československá obchodní banka, a.s.; Hypoteční banka, a.s.; Raiffeissenbank, a.s.; UniCredit Bank Czech Rebuplic a.s., Komerční banka, a.s.

K realizaci spolupráce je nutné vybudování prostředí vzájemné důvěry, pochopení jejího smyslu a faktické podpory.

Projekt ,,Financujeme s vámi váš sportovní oddíl” je rozhodně zajímavý a smysluplný, ovšem bez faktické podpory členů oddílu nebude přinášet očekávaný efekt, kterého je schopen. Proto je třeba celý záměr předem projednat a zvážit. Je třeba hledat i další podporu. Pro větší efekt doporučujeme, abyste zvážili případné zvýhodnění všech svých členů, kteří se projektu zúčastní. Zvýhodnění by se mohlo dotýkat poplatkové politiky za členství v oddílu apod.

ASTORIE a.s. nabízí jako podporu celého projektu následující bonusy:

V případě naplnění uvedených předpokladů se stane celý projekt výhodným pro všechny zainteresované strany.

Co vám projekt přinese?

Váš oddíl získá potřebné finanční zdroje, členové a příznivci oddílu výhodu slev na finančních produktech spravovaných prostřednictvím ASTORIE a.s.

V případě, že vás navržený projekt osloví, je velmi důležité osobní jednání, které povede ke konkretizování podmínek pro váš oddíl.

Reference na již spolupracující sportovní oddíly, zájmové kroužky a zájmové organizace

V případě zájmu pište na e-mail: infolinka@astorieas.cz

S ASTORIÍ pod jednou střechou

Orientovat se v oblasti pojišťovnictví je poměrně obtížné. Zvolit vhodný pojišťovací ústav, vybrat správný produkt a ideální variantu pojištění, dále pak průběžně sledovat změny na pojistném trhu a v případě potřeby vyřešit pojistnou událost, to vše je nejen velice časově náročné, ale pro neodborníka je to především nadlidský úkol.

V tom Vám zkušení profesionálové z Astorie dokáží účinně pomoci.

V případě pojistné události připraví veškeré podklady pro likvidaci a tím výrazně zrychlí její vyřízení.

Úvěrová problematika je také značně komplikovaná. Dříve než představenstvo zvolí správné řešení, je třeba posoudit celou řadu parametrů.

Poradci Astorie a.s. díky znalostem úvěrové problematiky dokážou bytovým družstvům a společenstvím ušetřit spousty starostí, času i peněz.

Reference:

BRES spol. s r.o.

Sluneční technika s.r.o.

Reality

V rámci naší činnosti poskytujeme našim klientům i realitní služby. Chcete se dozvědět více? Navštivte adresu https://realitka.astorieas.cz.

Kde nás najdete

Copyright 2020, Všechna práva vyhrazena