Úvodní > O nás > Projekty

Projekty

Seznam projektů

Sportovní oddíly

Financujeme s vámi váš sportovní oddíl.

Smyslem celého projektu je zajistit vašemu sportovnímu oddílu možnost navyšování zdrojů příjmů.

Formou solidární spolupráce se členy vašeho oddílu je velmi reálné zajistit vám zdroje příjmů, které mohou významnou měrou přispět ke zlepšení vašeho hospodaření. V rámci tohoto projektu bude zástupcům ASTORIE a.s. prostřednictvím vedení oddílu umožněno oslovení jeho členské základny za účelem provedení pojistného auditu. Je třeba také uvést, že i pro ASTORII a.s. je taková spolupráce výhodná, především z pohledu zvýšení obratu, který otvírá další možnosti podpory, a to jak oddílu, tak i jeho členů.  Na projektu spolupracujeme s těmito partnery: Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG; Česká spořitelna – Penzijní společnost, a.s.; Česká spořitelna, a.s.; Československá obchodní banka, a.s.; Hypoteční banka, a.s.; Raiffeissenbank, a.s.; UniCredit Bank Czech Rebuplic a.s., Komerční banka, a.s.

K realizaci spolupráce je nutné vybudování prostředí vzájemné důvěry, pochopení jejího smyslu a faktické podpory.

Projekt ,,Financujeme s vámi váš sportovní oddíl” je rozhodně zajímavý a smysluplný, ovšem bez faktické podpory členů oddílu nebude přinášet očekávaný efekt, kterého je schopen. Proto je třeba celý záměr předem projednat a zvážit. Je třeba hledat i další podporu. Pro větší efekt doporučujeme, abyste zvážili případné zvýhodnění všech svých členů, kteří se projektu zúčastní. Zvýhodnění by se mohlo dotýkat poplatkové politiky za členství v oddílu apod.

ASTORIE a.s. nabízí jako podporu celého projektu následující bonusy:

V případě naplnění uvedených předpokladů se stane celý projekt výhodným pro všechny zainteresované strany.

Co vám projekt přinese?

Váš oddíl získá potřebné finanční zdroje, členové a příznivci oddílu výhodu slev na finančních produktech spravovaných prostřednictvím ASTORIE a.s.

V případě, že vás navržený projekt osloví, je velmi důležité osobní jednání, které povede ke konkretizování podmínek pro váš oddíl.

Reference na již spolupracující sportovní oddíly, zájmové kroužky a zájmové organizace

V případě zájmu pište na e-mail: infolinka@astorieas.cz

S ASTORIÍ pod jednou střechou

Orientovat se v oblasti pojišťovnictví je poměrně obtížné. Zvolit vhodný pojišťovací ústav, vybrat správný produkt a ideální variantu pojištění, dále pak průběžně sledovat změny na pojistném trhu a v případě potřeby vyřešit pojistnou událost, to vše je nejen velice časově náročné, ale pro neodborníka je to především nadlidský úkol.

V tom Vám zkušení profesionálové z Astorie dokáží účinně pomoci.

V případě pojistné události připraví veškeré podklady pro likvidaci a tím výrazně zrychlí její vyřízení.

Úvěrová problematika je také značně komplikovaná. Dříve než představenstvo zvolí správné řešení, je třeba posoudit celou řadu parametrů.

Poradci Astorie a.s. díky znalostem úvěrové problematiky dokážou bytovým družstvům a společenstvím ušetřit spousty starostí, času i peněz.

Reference:

BRES spol. s r.o.

Sluneční technika s.r.o.

Reality

V rámci naší činnosti poskytujeme našim klientům i realitní služby. Chcete se dozvědět více? Navštivte adresu https://realitka.astorieas.cz.

Pomáháme

2015

Marie Bicková

V roce 2015 byla vydána v rámci projektu Mladí umělci za přispění ASTORIE a.s kniha Půlnoční překvapení autorky Marie Bickové.

Kniha Půlnoční překvapení

ASTORIE a.s. v rámci Českého svazu akrobatického rock and rollu podporuje pár Veronika Kordíková a Roman Laufka z tanečního oddílu Silueta.

Rokenrol je dnes dynamicky se rozvíjejícím sportem a je určen pro všechny věkové kategorie,
od nejmenších až po ty dříve narozené. Akrobatický rokenrol je sport na rozhraní tance, gymnastiky, aerobiku a sportovní akrobacie. Svými výsledky se v posledních letech zařadil mezi nejúspěšnější sporty v ČR.

V dnešní době má akrobatický rokenrol jedenáct soutěžních kategorií, a to: Děti, Žáci, Junior, C, B a nejvyšší kategorii A. Dále pak Dívčí formace junior i senior a Párové formace.

Čeští reprezentanti se pravidelně účastní mistrovství světa, mistrovství Evropy a světových pohárů, a to jak v juniorských, tak i v seniorských kategoriích. Zatančete si rock and roll na www.rokenrol.cz

2014

TV spot ke sponzoringu filmu ŠŤASTNÁ

V roce 2014 byla ASTORIE a.s. generální partnerem filmu Šťastná.

2013

Nadační fond dětské onkologie Krtek

ASTORIE a.s. v letech 2009 až 2013 pomáhala a spolupracovala s Nadačním fondem dětské onkologie.

2012

Podporovali jsme:

 • lyžařku Evu Kurfűrstovou – https://www.kurfurstova.com/
 • plavce Petra Bartůňka
 • Petr Bartůněk je jedním z nejúspěšnějších mladých sportovců ČR. Začínal s plaváním 9 letech, plave tedy více než polovinu svého života, letos již
  12 let.
 • Od roku 2007 je členem české reprezentace a drží 8 českých rekordů.
 • Je několikanásobným mistrem ČR a na prsařských tratích je v českých vodách 3 roky neporažen.
 • Od roku 2011 je profesionálním sportovcem centra sportu ministerstva vnitra.
 • Jeho největší úspěch je jednoznačně 3. místo z mistrovství Evropy juniorů z roku 2009.
 • Mezi poslední úspěchy patří semifinále na mistrovství světa v Šanghaji 2011.
 • Pro roky 2009 a 2010 se stal nejúspěšnějším sportovcem na Ústecku a v roce 2011 byl v této anketě druhý.
 • Zúčastňuje se pravidelně velkých mezinárodních soutěží, jako je MS, SP nebo ME.
 • V roce 2012 bojuje o účast na olympijských hrách v Londýně. Doufáme, že se mu to s naší podporou podaří a držíme palce!

2010

Titicaca 2010

Sajdkárová vozíčkářská expedice – Peru Bolivie

2009

Eva Toulová

vystudovala Střední uměleckou školu grafickou v Jihlavě, ilustrovala knihu Století neklidu. V roce 2007 vytvořila největší obraz kreslený pastelkami v ČR. Zajímá se především o literaturu, výtvarné umění a film. V současné době studuje obor režie hraného filmu na FAMU.

V roce 2009 v rámci projektu Mladí umělci za naší podpory vydala knihu VANITAS.

Kde nás najdete

Copyright 2021, Všechna práva vyhrazena